Get Adobe Flash player
УкраїнськаАнглійська

Нова процедура реєстрації випуску акцій

У зв’язку з тим, що за останні роки чинне законодавство зазнало значних змін, так безпосередньо набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України», було внесено зміни до Законів України «Про акціонерні товариства» та «Про цінні папери та фондовий ринок», виникла нагальна необхідність розробити актуальний документ, що забезпечував би відповідну законодавству процедуру реєстрації випусків акцій. Так Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (надалі – НКЦПФР)затвердила Положення «Про порядок реєстрації випуску (випусків) акцій при заснуванні акціонерних товариств» від 27.05.2014 № 692.

Дане  положення встановлює строки та порядок реєстрації або відмови в реєстрації Комісією випуску акцій під час створення публічних та приватних акціонерних товариств, звіту про результати приватного розміщення акцій; визначає перелік документів, необхідних для реєстрації випуску акцій, звіту про результати приватного розміщення акцій та вимоги до їх оформлення. 

Новим положенням визначено інший строк прийняття рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації випуску (випусків) акцій 25 робочих днів (попередньо було встановлено 30 днів).

Також змінено строк прийняття рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації звіту про результати приватного розміщення акцій який становить 15 календарних днів (попередньо 14 днів). Також встановлено обов’язок  нотаріального засвідчення рішення про заснування  товариства у разі, якщо єдиним засновником товариства є фізична особа. З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті НКЦПФР.

 

 
Дізнатись більшеНаші послуги
Україна 03150, м.Київ, вул. Ямська, 72
тел.: +38(044)227-16-81 +38(044)227-16-82 факс: +38(044) 586-46-59
e-mail: info@corporatesecretary.com.ua